TR

EN

ELEVATÖR

Elevatör;

 Ağır şartlar için gerekli olabilecek bantlı ve zincirli tip kovalı elevatörler istediğiniz kapasite ve ölçülerde çok kısa sürede ve yerinde montajı yapılarak teslim edilir.

 

 Basit gibi görünen ama, işletmelerin sürekli çalışan ve en önemli ekipmanlarından olan kovalı elevatörler, EGEAY Makina tarafından yılların getirdiği tecrübe ile adım adım geliştirilmiştir. Bu sayede elevatörler işletmenizde unuttuğunuz bir ekipman olacaktır.

 

 Toz halindeki ürünlerin, dikey yönde transferi için kullanılan elevatörlerimiz; kullanılacağı yere göre uygun malzeme ve ihtiyaç duyulan kapasiteye göre uygun tasarım ile yüksek kalite standartları çerçevesinde imal edilirler.

 

HELEZON

Helezonlar;

 

 Helisel yaprakların dairesel hareketi ile toz halindeki malzemenin doğrusal bir yol boyunca taşınması amacıyla kullanılırlar.

 

 Egeay Makina standart olarak Ø114mm, Ø140mm, Ø165mm Ø220mm, Ø270mm ve Ø300mm çaplarında helezon üretimi yapmaktadır.

 

 Ayrıca standart boyutlardaki helezon imalatının dışında, ihtiyaç halinde farklı boyutlarda da helezon imalatı yapabilmekteyiz. Esnek imalat tekniği ve mühendislik çalışmaları sayesinde, helezon ile ürün transferi konusunda her türlü ihtiyacınızı karşılayabilmenin gururunu yaşıyoruz.

BANT KONVEYÖR

Bant Konveyör;

 Torbalı ürünler  toz, partikül veya parça halindeki ürünlerin bir hat boyunca transferi amacıyla kullanılırlar.Hassas ve ağır şartlar için gerekli olabilecek çok çeşitli konveyör imalatı ürün gamımız içerisinde yer almaktadır.

 

 Basit gibi görünen ama, işletmelerin sürekli çalışan ve en önemli ekipmanlarından olan konveyörler, EGEAY Makina tarafından yılların getirdiği tecrübe ile adım adım geliştirilmiştir. Bu sayede konveyörler işletmenizde unuttuğunuz bir ekipman olacaktır.