TR

EN

EGEAY Makine bütün dünyada, bu tür tesis kurulumlarında sistemi oluşturan tüm ekipmanları kendi bünyesinde imal eden sayılı firmalar arasındadır. Anahtar teslimi tesis taahhütlerini, komple makine ve elektriksel ekipmanların imalat ve montajını yaparak yerine getiren EGEAY Makine yıllara dayanan tecrübe ve birikimi ile her yeni uygulamada teknik vizyonunu biraz daha geliştirerek her zaman ileri gitmeyi hedeflemiştir.

EGEAY Makine 2002 yılından beri maden, kimya, alçı, çimento ve yapı kimyasalları sektöründe kullanılan makinaların imalatında Türkiye de öncü sayılan, başarılı uygulamalarıyla da sektörde her zaman tercih edilen bir firma olmuştur.

 

Anahtar teslimi tesis taahhütlerini, komple makine ve elektriksel ekipmanların imalat ve montajını yaparak yerine getiren EGEAY Makine yıllara dayanan tecrübe ve birikimi ile her yeni uygulamada teknik vizyonunu biraz daha geliştirerek her zaman ileri gitmeyi hedeflemiştir.

 

Bundan dolayı EGEAY Makine bütün dünyada, bu tür tesis kurulumlarında sistemi oluşturan tüm ekipmanları kendi bünyesinde imal eden (elektrik otomasyon dahil) sayılı firmalar arasındadır.

REFERANSLARIMIZ'dan BAZILARI

KALİTE

BELGELERİMİZ

ERÖZSOY MADEN

NİĞTAŞ KALSİT

BAYRAM MADEN

NİĞPAŞ KALSİT

AYKAL MADEN

HAS MADEN

GÜR MADEN

SUBAŞI MADEN

GÜMÜŞ IŞIK YAPI KİMYASALLARI

BAFSAR MADEN

ANADOLU MİKRONİZE

GÜNTAŞ MİKRONİZE

MATKİM MAT YAPI KİMYASALLARI