TR

EN

PERLİT GENLEŞTİRME TESİSLERİ

 EGEAY Makina tesislerinde öğütülmüş perlit; 800-1000°C arasında hızla şoklanarak içinde bulunan düşük orandaki sıvı buharlaşarak perlit genleştirilir.Yüksek kalite bir perlit, patlamamış halinden yaklaşık 20 kat daha genleşir bunun sonucunda çok düşük yoğunlukta bir malzeme elde edilmiş olur.

 

 EGEAY OTOMOTİV perlit patlatma - genleştirme ve paketleme alanında alçı sektöründe elde ettiği deneyimleri ve proses tecrübelerini kullanarak yüksek kapasitede ve efektif neticeler alacağınız perlit patlatma - genleştirme tesisileri konusunda, siz değerli müşterilerimizden gelecek talepler için hazırdır.

Perlit patlatma - genleştirme ve paketleme tesislerimizde; yoğunluğu 40-120 gr / lt ve 30 mikron aralığında genleştirilmiş perlit elde edebilirsiniz.

 

 Perlitin kullanılma alanı çok geniştir, filtre sektöründen, inşaat sektörüne kadar bir çok alanda kullanılmaktadır.

 

 EGEAY OTOMOTİV perlit patlatma - genleştirme tesisimiz; genleştirme yada patlatma roketi yüksek sıcaklıklara dayanıklı malzemlerden imal edilmektedir, ham perlit değişik noktalardan perlit patlatma - genleştirme roketimizin merkezinden beslenmektedir. Roketimiz modilasyonlu olduğu için ısıl değerler tamamen bizim kontrolümüzdedir.

Sistemde genleştirilmiş perlit talebinizi ve fabrika sahanızı göz önünde bulundurarak ya stoklama alanına yada soğutulmuş perliti alıp paketleme hattına aktarılıp işlemi tamamlıyoruz.