Ürünlerimiz
SEPERATÖR DCE SERİSİ

DCE Hava akışlı turboplex sınıflandırıcılar ailesine aittir, klasik çok yönlüdür. Çok geniş uygulama yelpazesi sunar. Bu tasarım kolay kullanıma uygunluk için tasarlanmıştır. EGEAY’ ın sağlam tasarımıdır.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

Makineye girdikten sonra, sınıflandırıcı hava, sınıflandırma rotorundan merkezcil yönde akar. Süreçte, sınıflandırma tekerleği, ince parçacıkları besleme malzemesinden çıkarır ve bunları ince tahliye boşluğuna taşır. Sınıflandırma rotoru tarafından reddedilen kaba malzeme aşağı doğru eğimlidir. Şematik olarak gösterilen hava yönlendirmesi çok basitleştirilmiştir, çünkü kaba malzeme sınıflandırıcıdan çıkmadan önce, kalan parçacıkları gidermek için tekrar hava ile durulanır. Bu, son derece temiz kaba bir fraksiyona neden olur.

Ürün, ya bir döner valf aracılığıyla ya da sınıflandırma havasına giren bir hava akış sınıflandırıcısı tarafından beslenir. Ürün inceliği, bir frekans dönüştürücü kullanarak sınıflandırıcı tekerlek hızının ayarlanmasıyla kontrol edilir. Sınıflandırma çarkının yatay çalışması, “zor” ürünlerin bile sorunsuzca işlenebileceği anlamına gelir.

Hava akışlı turbo sınıflandırıcılar, seramikle kaplanabilir. Gövde aşındırıcı malzemelerin makine gövdesine zarar vermemesi için seramik kaplama yapılabilir.

ÖZELLİKLERİ

  1. Ultra ince sınıflandırma işlemleri için tek rotorlu veya çok rotorlu hava sınıflandırıcısı.
  2. Tüm ürün sınıflandırmalarında sorunsuz çalışma.
  3. Yüksek aşınma dayanımı

TURBOPLEX DCE TEK ROTORLU SINIFLANDIRICI

AVANTAJLARI

Turboplex ultra ince sınıflandırıcı olarak pratik çalışmanın taleplerine çok iyi adapte edilen bir başka tip sınıflandırıcı yoktur:
1. Basit ve sağlam tasarım, bakım ve servis masrafını azaltır.
2. Keskin üst boyut sınırlaması yapar.
3. Sınıflandırma rotorunun yatay çalışması aşındırıcı ürünlerle çalışılması durumunda bile aşınmayı önlemeye yardımcıdır.
4. Kolay rotor değişimi.
5. Aşındırıcı ürünler için: Seramik rotor ve seramik kaplama / poliüretan astar
6. Ultra yüksek incelik değerleri.
7. Kullanımda evrensellik.
8.Besleme oranı dalgalansa bile kararlı çalışma.
9.Mütevazi alan gereksinimi.